П Р О П О Н У Є М О

Розваги

Дитячий відпочинок

дитячий відпочинок

Відгуки наших гостей

Просто класс!
Каріч,
Все продумано до дрібниць.
Поряд з готелем недорога колиба і чан.
Плануємо ще поїхати в травні

Відеоматеріали

Відпочинок

Карпати — це давня гірська гряда, красивий гірський масив Європи, унікальний культурний регіон. Зі всіх куточків земної кулі цілий рік приваблює туристів відпочинок у Закарпатті.

Приїжджайте до Будинку відпочинку «Полонина ДБК-3» — ми організуємо Вам відмінний відпочинок недорого і якісно. Майже всі наші гості стають нашими постійними відвідувачами. Будемо раді бачити і Вас в нашому будинку відпочинку.

Закарпаття. Які перші асоціації виникають у Вас при згадці цієї назви? Напевно, іскристий сніг, що вкриває схили гір, засніжені смереки, катання на гірських лижах, кухлі з гарячим глінтвейном. Але цей край зачаровує зачаровує в будь-яку пору року. Влітку Закарпаття гостинно запрошує тих, хто шукає нових вражень і розраховує на якісний відпочинок!


Літній відпочинок

Літо у Закарпатті – це активний відпочинок серед мальовничих гірських пейзажів, відпочинок на лоні незайманої природи, серед чистих гірських річок і чарівних вершин. На Вас чекає цілюще гірське повітря, букові гаї, ягідні поляни, та грибні місця.

Будинок відпочинку «Полонина ДБК-3» розташовано серед чаруючих лісів, довкола луки з соковитими травами, чисте повітря. Щедрість полонини на чорницю, суницю, брусницю, малину і ожину, навіть білі гриби, різноманітні лікарські трави, квітковий розмай галявин не залишить байдужим жодного мандрівника. Ваш відпочинок у Закарпатті буде незабутнім.

Ми пропонуємо екскурсії до цікавих мальовничих місць та історичних пам’яток.


Літній відпочинок в БВ «Полонина ДБК-3» це:

Соляна камера

Сауни

Чани з сірководневою водою та на травах

Чани з сірководневою водою та на травах.Будинок відпочинку Полонина ДБК-3 Чани з сірководневою водою та на травах.Будинок відпочинку Полонина ДБК-3 Чани з сірководневою водою та на травах.Будинок відпочинку Полонина ДБК-3

Туристичні походи

Різноманітні екскурсії

Відкриті басейни з сірководневою гідрокарбонатно-натрієвою водою

Будинок відпочинку Полонина ДБК-3 Будинок відпочинку Полонина ДБК-3 Будинок відпочинку Полонина ДБК-3

Пікнік на природі

Пешохідний похід до озера Велика Трустя

Прогулянки за грибами та ягодами


Зимові розваги

Взимку Закарпаття - один з популярніших гірськолижних курортів, який славиться на весь світ своєю привітністю і гостинністю. На схилах Карпатських гір незабутні враження отримує як професійний лижник і сноубордист, так і новачки. З грудня по березень продовжується у Закарпатті дивна гірськолижна забава.

В будинку відпочинку «Полонина ДБК-3» пропонується прокат гірськолижного спорядження - лижі, ковзани, сані.

Зустріти зимові свята у Закарпатті - отримати заряд бодьорості та позитиву. Запрошуємо провести новорічні та різдвяні канікули в Лумшорах, в будинку відпочинку «Полонина ДБК-3».

Новорічні свята у Закарпатті схожі на чарівну зимову казку.

Різдво захоплює своїм колоритом, а коляда проникає в душу і там залишається назавжди.

Будинок відпочинку Полонина ДБК-3 .Будинок відпочинку Полонина ДБК-3 Будинок відпочинку Полонина ДБК-3